Skapet er endelig fullt!

Endelig har jeg fyllt skapet jeg kjøpte fra Ikea.

Veldig fornøyd med skapet, men en trenger absolutt to mennesker når en setter det sammen. Riktignok gjorde jeg mesteparten alene, men å løfte en del opp på den andre og å skru fast de øverste glassdørene – der måtte jeg ha hjelp.

Å fylle skapet har jeg gjort selv, så en skulle kanskje tro at jeg var fornøyd. Foreløpig er jeg ikke fornøyd med hvordan det er blitt. Det er fordi jeg gjerne skulle hatt plass til noen glass der, men også at noen stabler ikke står der hvor jeg ønsker de.

For nå er neste utfordring – jeg har ikke plass i skapet til alt jeg ønsker, så jeg må finne et annet møbel hvor jeg også kan sette noe. Så må jeg bestemme hva jeg faktisk vil ha hvor. Mesteparten er greit, og enn så lenge får det være som det er (inkludert noen esker på gulvet). Krysser fingrene for at jeg snart finner de møblene jeg vil ha – og at jeg får de i hus.

Ennå står det mange esker rundt omkring, så jeg er absolutt ikke ferdig utpakket. Heldigvis er det stadig små skritt med fremgang!

2 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg