Skravling og litt strikkepause?

I går skravlet jeg mye – det begynner å bli en stund siden forrige gang.

Etter et par ærender i byn dro jeg til ei venninne. Besøket gikk absolutt bedre enn ærendene. Et av målene mine i går var faktisk å handle litt: flere maskemarkører like de jeg har kjøpt tidligere fordi jeg har innsett hvor praktiske de er og hvor godt jeg liker de, og maskewire eller “try-it-on-tubing” som jeg aldri har hatt før, men som ville vært veldig praktisk å ha når jeg holder på med kilen og beina på ullshortsen.

I garnbutikken jeg var innom hadde de bare en variant av maskemarkører – fargeglad plastikk – som ikke var det jeg ville ha, og da glemte jeg helt å se etter maskewire. Dermed ble det ikke noe handling på meg i går, så da har jeg satt ullshortsen på en liten pause.

Skravlingen ble det mye av når jeg kom til venninnen min. Med tanke på hvor lenge det er siden jeg har sett henne var det kanskje ikke så rart. Timene fløy avgårde og når jeg så på klokka og tenkte at jeg skulle dra, gikk det en time til før det faktisk skjedde… Sånn er det når skravlingen tar overhånd – på en hyggelig måte 😇

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg