Her om dagen var jeg heldig nok til å vinne i en julekalender – Bunny sin julekalender! (fremdeles mulighet til å delta!). Hva jeg vant viste jeg ikke, bortsett fra at i noen av julepakkekalenderne var det også Flax-lodd – ei heller om det ville rekke frem før jul (jeg får veldig sjeldent ting å posten, så vet ikke hva leveringstid på ting er).
I dag var det siste arbeidsdag på jobb før jul – så nå har jeg juleferie. Det er farlig glatt ute mange steder – og det regner – så jeg kjørte veldig forsiktig hjem. Siden det regnet en del tenkte jeg å bare gå rett inn hjemme, men jeg tenkte på Bunny‘en der jeg gikk fra garasjen så jeg stoppet bortom postkassen – og tror du ikke jeg hadde fått brev i postkassen?? En liten hvit konvolutt med noe inni.
Så det første jeg gjorde når jeg kom inn var selvfølgelig å åpne for å finne ut av hva den mystiske lille klumpen var. At det i tillegg var et flax-lodd der var en hyggelig bonus (selv om jeg dessverre ikke vant noe denne gangen). Hva den lille søte tingen egentlig skal brukes til er jeg litt usikker på – på nøkkelknippet eller noe kanskje? Uansett, jeg vet akkurat hva jeg skal bruke den til – noe jeg faktisk har tenkt på at jeg ønsker meg i noen uker nå (men som jeg ikke har sagt til en levende sjel). Jeg skal bruke den som en markør for å se hvor mye jeg strikker fra gang til gang – så det blir lettere å se hva jeg faktisk har gjort.
Om Bunny er tankeleser tviler jeg litt på, men det føltes nesten litt sånn denne gangen fordi det var akkurat det jeg ønsket meg – så det var en helt perfekt julekalendergave som jeg kommer til å bruke masse og sette stor pris på
Så Bunny – tusen takk både for kalendergave og for at du lager en kalender og gøy for oss alle!
Haha.. du er søt!! Det er en maskemarkør til strikking
men kan også brukes som lykkemedaljong, charms på armbånd, smykke og øreringer. Pynt på lommebok, mobiltaske, ryggsekk og veske.. og mye mye mer 
God Jul!!
Så det er faktisk det jeg har tenkt til å bruke det som? Som jeg sa: perfekt!!
GOD JUL til deg og dine 
